לומקה אקרון – מנכ"ל ובעלים
"הזזת הרים מתחילה בהרמת אבנים קטנות" (קונפוציוס)
לומקה אקרון ייסד את חברת תשתיות הנדסה וניהול בע"מ בשנת 1994.
ללומקה ידע נרחב ומעמיק וניסיון של 30 שנה בעבודות תשתיות מורכבות ובפרויקטים הנדסיים. בעל תואר במנהל ציבורי מאוניברסיטת בר- אילן.
לומקה הוא אופטימיסט ללא תקנה, שהתשוקה לעבודה, יושרו, כושר מנהיגותו ויחסי האנוש הטובים שלו, הפכו אותו למודל עבור עובדיו. לקוחותיו רואים בו יועץ ומנהל מהימן, בעל יושרה מקצועית ללא רבב.
במשך קרוב לשלושה עשורים מאז הקמתה, צמחה תשתיות הנדסה וניהול והפכה לאחת החברות המובילות בתחומה, בזכות הניהול המקצועי והלא מתפשר שהנהיג לומקה, המבוסס על הצבת הלקוח במרכז, לצד ההקפדה על ביצועים גבוהים, עמידה בלוחות זמנים וביעדים.
כל אלה משמשים כקווים מנחים לפעילות החברה, מאז ועד היום.
רועי אקרון – מנהל פרויקטים
"אם אתה רוצה להיות הטוב ביותר, עליך להיות מוכן לעשות מה שאחרים לא מוכנים" (מייקל פלפס)
רועי אקרון הוא הנדסאי בניין, בעל ניסיון של 15 שנה בתחום ניהול ופיקוח על פרויקטים של בנייה ותשתיות. בוגר מכללת אורט כפר סבא במסלול ניהול בנייה.
בעל ניסיון עשיר בניהול פרויקטים תעשייתיים, בביצוע התאמות למשרדים וכן בניהול ותיאום בבניית שטחים להשכרה. בנוסף, הוא בעל ניסיון עשיר בפרויקטים של בניית שכונות מגורים.
רועי מאמין בעבודת צוות, תוך הקפדה על שקיפות, אמינות ודבקות במטרה.
מיומנותו בהסרת חסמים ובפתרון בעיות לצד יכולות הניהול בשטח – מסייעים לו במתן מענה טכני מקצועי שוטף, המותאם לצרכי הלקוח וליעדיו.
רועי מקפיד על טיפוח יחסים בינאישיים טובים, המסייעים לו בהנעת העובדים ובעמידה ביעדי הפרויקט, לצד ניהול מיטבי של קשרי לקוחות ודיירים.
הדר ליואי- מנהל פרויקטים

"אני מאמין גדול במזל: שמתי לב שככל שאני עובד קשה יותר, כך יש לי יותר מזל" (תומס ג'פרסון)
להדר ליואי ניסיון עשיר של 20 שנה בניהול פרויקטים . הדר מומחה בעבודות בנייה, תשתיות ושיפוצים נרחבים, יודע לחבר בין המנהלות לביצוע, ויודע לזהות ולאפיין במדויק את צרכי הלקוח ויעדיו.
בעל תעודת ניהול ושיווק מטעם ל.ה.ב - אוניברסיטת ת"א.
בחברת תשתיות הנדסה וניהול הדר נחשב כמי ש"רץ למרחקים ארוכים": משקיען השואף למצוינות, דינאמי וחרוץ, עובד מסור, שניחן בצניעות, היוצרת כבוד והערכה בקרב הסובבים אותו.

משה מודיאנו- מפקח בכיר
"אם אתה יכול לחלום את זה, אתה יכול לעשות את זה" (וולט דיסני)
משה מודיאנו משמש כמפקח בכיר בחברת תשתיות הנדסה וניהול, בעל תעודת הנדסאי בניין, בוגר הטכניון במסלול הנדסה אזרחית.
מומחה בעבודות בינוי, בעל ניסיון עשיר של 30 שנה.
ניחן ביוזמה, אסרטיביות ועצמאות מקצועית, לצד יכולת בינאישית גבוהה והנעת עובדים. מקפיד על כל פרט ולא מניח לשום עניין, קטן כגדול, לחמוק מעיניו. לא מתפשר על רמת הביצוע בכל שלב בתהליך, והוא רואה בכך חשיבות עליונה להצלחת הפרויקט.    
ניב ליואי- מפקח בכיר
"מנסיוני למדתי שלתכנון אין תחליף" (דווייט אייזנהאואר) ניב ליואי מפקח מזה 5 שנים על פרויקטים שונים בחברת תשתיות הנדסה וניהול. לניב יכולת מקצועית וראיה מרחבית, תוך כדי הקפדה עד אחרון הפרטים - מהתכנון ועד לסיום הביצוע - לרבות חישובי כמויות, ניהול ושליטה מלאה בתוכנות מחשב שונות הנחוצות לתכנון ומעקב אחר התקדמות הפרויקטים. מיומנויות ארגון וניהול, בשילוב ביצירתיות ואחריות, מאפשרים לו להשלים כל פרויקט לשביעות רצונם המלאה של לקוחות החברה. בימים אלה הוא עומד לסיים את לימודיו במכללת אפקה במסלול הנדסאות בניין.
שלומי סלם- מפקח בכיר
"אתגרים הם מה שעושה את החיים למעניינים" (ג'ושוע ג'. מארין) שלומי סלם משמש כמפקח בתשתיות הנדסה וניהול, בעל תעודת הנדסאי בניין, בוגר הטכניון במסלול הנדסה אזרחית ותכנון מבנים. בעל רקע טכני עם ניסיון של מעל 6 שנים במערכות תקשורת. התנהלותו המקצועית מתאפיינת בנטילת יוזמה - "ראש גדול", לצד תכנון קפדני, ויכולת להתמקד ולפקח עד אחרון הפרטים, מתוך הבנה כי הצלחת הפרויקט טמונה גם בפרטים הקטנים.  
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן